Przed wizytą w serwisie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 694-499-112.

Personel medyczny obsługiwany jest w pierwszej kolejności.
W ofercie ponownie czyszczenie głowic wybranych drukarek atramentowych
Polecam Fakturownia.pl - prosty program do fakturowania online

2008-02-06

Obiektywne testy


Prawie dwa tuziny firm związanych z bezpieczeństwem poinformowały o utworzeniu organizacji ustalającej praktyki i standardy ułatwiające testowanie oprogramowania antywirusowego.

W Bilbao w Hiszpani doszło do spotkania ponad czterdziestu specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy sfinalizowali szczegóły prac grupy Anti-Malware Testing Standard Organization (AMTSO). Jej członkowie to producenci oprogramowania antywirusowego, laboratoria testujące oraz firmy zajmujące się bezpieczeństwem.

"Podczas gdy mamy do czynienia z coraz bardziej skomplikowanym oprogramowaniem zwalczającym malware, wiele istniejących testów nie jest w stanie prawidłowo ocenić takiego oprogramowania, co w rezultacie skutkuje niekompletnymi recenzjami produktów" ? można przeczytać w oficjalnym stanowisku grupy. "AMTSO koncentruje się na globalnej potrzebie zwiększenia obiektywności i jakości metodologii testowania".

Założyciele organizacji to m.in. ALWIL Software, AV-Comparatives, AV-Test.org, AVG Technologies, BitDefender, Dr. Web, Ltd., ESET, F-Secure, G DATA Software, IBM, Kaspersky Lab, McAfee, Microsoft, Panda Security, PC Tools, Sophos, Symantec oraz Trend Micro.

Grupa ma charakter otwarty.

źródło: http://hacking.pl