W związku z zagrożeniem epidemiologicznym serwis czynny od 9 do 15, lub po umówieniu telefonicznym w innych godzinach. Ze względu na problemy z dostwą części czas napraw może być wydłużony.W ofercie ponownie czyszczenie głowic wybranych drukarek atramentowych

Przed wizytą w serwisie proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 694-499-112.


Polecam Fakturownia.pl - prosty program do fakturowania online

Chcemy Ubuntu


Francuska policja paramilitarna nie chce mieć nic wspólnego z systemem operacyjnym Microsoftu ? podał magazyn The Inquirer.

Pułkownik Nicolas Geraud z departamentu IT poinformował, iż 70 tysięcy należących do żandarmerii komputerów korzysta obecnie z Windows XP. Wszystkie nowe maszyny będą jednak otrzymywać system operacyjny Ubuntu Linux.

"Wprowadzamy Linuksa za każdym razem, gdy dochodzi do wymiany komputera" - tłumaczy. "Tak więc w tym roku wymienimy od pięciu do ośmiu tysięcy maszyn, a przez następne cztery lata od 12 do 15 tysięcy. Do 2014 roku każda maszyna będzie pracować pod kontrolą Ubuntu Linux" - dodaje.

Zmiana oprogramowania została podyktowana kilkoma kwestiami, m.in. rezygnacji z uzależnienia od jednego dostawcy oprogramowania oraz redukcją kosztów.

Zmiana systemu operacyjnego jest logicznym posunięciem ? w 2005 roku policja postanowiła bowiem korzystać z open source'owego pakietu biurowego, zaś rok później z przeglądarki internetowej i klienta poczty elektronicznej.

źródło: http://hacking.pl